Události ze dne 30.12.2022

02.01.2023 17:43

Krátce po deváté hodině dopolední informovala městskou policii pracovnice drah o tom, že v prostoru vlakového nádraží v ulici Čs. armády se nachází odložená injekční stříkačka. Hlídka tento předmět vyzvedla a následně jej dopravila k odborné likvidaci.

Jedenáct minut po poledni byli strážníci přivoláni do ulice Dr. Bartůňka, protože tam ležela uhynulá kočka. Hlídka uvedené zvíře přepravila do areálu Technických služeb v Sečské ulici, kde je umístila do speciálního mrazicího boxu, odkud bude předáno k odborné likvidaci.

V 19.58 hodin oznámil na linku 156 občan, že ve Filištínské ulici stojí na vyhrazených parkovacích místech některé automobily bez příslušného označení. Strážníci tamní parkovací místa prověřili a poté na dvě vozidla umístili výzvy pro nepřítomné řidiče. Jelikož hlídka v uvedené ulici zaregistrovala také dva automobily, jež stály v obytné zóně mimo vyznačené parkoviště, umístila rovněž za jejich stěrače výzvy pro nepřítomné řidiče.

Před čtvrtou hodinou ranní vyjeli strážníci na Palackého třídu, neboť u tamního panelového domu se nacházela hlasitě naříkající žena. Dotyčná osoba hlídce sdělila, že byla podvedena, a dodala, že hodlá dobrovolně skoncovat se životem skokem do řeky, proto byla na místo přivolaná posádka zdravotní záchranné služby, jež zoufalou ženu převzala do péče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑