Události ze dne 3.12.2021

06.12.2021 10:36

Krátce před devátou hodinou dopolední vyjížděli strážníci do Střelecké ulice, kde posléze odchytávali volně pobíhající štěně německého ovčáka. Pes byl převezen do místního útulku, kde byl v pořádku předán tamní pracovnici.

O pár minut později řešila hlídka ve Vlčnově oznámení o parkování vozidla na chodníku. Oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

V 9.09 hodin oznámila žena na linku 156, že ve Škroupově ulici leží podnapilý pomočený muž. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o muže z Chrudimi. Muž byl v silně podnapilém stavu, dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 3,75 promile alkoholu. Následoval tak převoz do chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho umístění na protialkoholní záchytné stanici. Tam byl muž strážníky posléze převezen a v 10.50 hodin předán personálu.

V 13.57 hodin přijali strážníci oznámení o parkování vozidla v křižovatce ulic Čáslavská a Krocínova. I zde byla za stěrač vozidla umístěna výzva.

V 20.00 hodin se na strážníky obrátil občan, který oznámil, že na ubytovnu v Husově ulici se i přes aktuální zákaz návštěv pokouší dostat neznámý muž. Hlídka na místě zjistila, že jde o muže z Chrudimi, po poučení k celé věci byl z místa vykázán.

Ráno krátce po půl třetí prověřovala hlídka oznámení, kdy žena v telefonátu uvedla, že v její spíži se nachází cizí muž, který zde všechno ničí. Hlídka provedla kontrolu spíže, která se nacházela na chodbě bytového domu, žádná osoba se zde nenacházela. Na místě byl klid a pořádek.

O chvíli později vyjížděla hlídka na základě žádosti Policie ČR do Slatiňan, kde mělo docházet ke slovnímu napadání ženy ze strany jejího souseda. Po příjezdu na místo se toto nepotvrdilo, na místě byl klid. Svědek události sdělil, že zde někdo pouze klepal na okno, oznamovatelka nechtěla věc nijak řešit.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑