Události ze dne 3.2.2021

05.02.2021 18:03

Krátce před čtrnáctou hodinou převzali strážníci na Palackého třídě nalezené klíče. Po zadokumentování byly uloženy do oddělení ztrát a nálezů.

V 16.17 hodin oznámila žena na linku 156, že jí u vozidla, které měla zaparkované v ulici Na Šancích, někdo odcizil poklice z kol. Při jednání s hlídkou na místě uvedla, že nežádá zadokumentování případu, pouze požádala o častější kontroly dané lokality. O půl hodiny později vyjížděla hlídka do této ulice znovu, a to na oznámení občana, že zde má jezdit vysokou rychlostí vozidlo značky Volkswagen. Muž dále uvedl, že byl na procházce se synem a toto vozidlo je údajně málem srazilo. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice, žádné vozidlo, jež by ohrožovalo chodce, zde nebylo zaregistrováno. Oznamovatel se na místě rovněž nenacházel.

Po dvacáté hodině kontrolovala hlídka průjezd několika nákladních vozidel, převážejících nadměrný náklad z Průmyslové ulice. Při průjezdu městem došlo nejprve k poškození litinové patky u svislého dopravního značení v Čáslavské ulici a poté i k poškození dvou směrových sloupků v ulici Dr. Milady Horákové. Oba případy si na místě převzala k řešení Skupina dopravních nehod Policie ČR.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑