Události ze dne 3.4.2021

06.04.2021 13:57

V 11.02 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice K Presům, neboť na pozemek tamního obyvatele vnikl cizí volně pobíhající pes. Hlídka uvedené zvíře od muže převzala a služebním vozidlem je dopravila do útulku v Sečské ulici, kde byl tento kříženec v pořádku umístěn do připraveného kotce.

Před patnáctou hodinou kontaktoval městskou policii místní muž s tím, že cizí automobil parkující v řadě za jeho vozidlem se samovolně uvedl do pohybu, popojel a zastavil se po nárazu do jeho automobilu. Oznamovatel dále uvedl, že touto událostí na jeho vozidle žádná škoda nevznikla a požádal strážníky o vyrozumění majitele tohoto automobilu, neboť se chystá vozidlem odjet pryč, přičemž dotyčný automobil je třeba zajistit proti pohybu. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitelku příslušného vozidla, jež se po chvíli dostavila na místo a svůj automobil řádně zajistila.

V 17.02 hodin obdržel operátor městské policie tísňový signál od muže z Medlešic, jenž potřeboval pomoc strážníků. Do místa jeho bydliště vyjela neprodleně hlídka, jež tohoto člověka zastihla doma po pádu ležícího na zemi. Strážníci muže vyzvedli po pádu nezraněného a usadili jej do křesla. Protože tento člověk se cítil v pořádku a lékařské vyšetření nepožadoval, hlídka poté odjela.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑