Události ze dne 3.7.2021

07.07.2021 16:37

Po patnácté hodině vyjeli strážníci do Topolské ulice, kde na parkovišti občan zpozoroval stojící automobil, v jehož dveřích byly ponechány klíče od vozidla, přičemž v jeho okolí se nikdo nenacházel. Vzhledem k tomu, že jeho majitele z Ostravy se hlídce nepodařilo žádným způsobem kontaktovat, strážníci automobil uzamkli a za stěrač umístili písemnou informaci pro řidiče o tom, že klíče od jeho vozidla budou uloženy na služebně městské policie. O několik minut později dotyčný muž kontaktoval hlídku a své klíče od automobilu v pořádku převzal.

Ve 22.11 hodin požádal o pomoc městskou policii muž, jenž sdělil, že jeho příbuznou odmítá pustit domů její syn, přestože žena má v tomto bytě trvalé bydliště. Strážníci kontaktovali dotyčnou obyvatelku a následně i jejího syna, jenž uvedl, že majitelkou příslušného bytu je jeho babička, která své dceři, tedy jeho matce, doručila řádnou výpověď ze svého bytu. Hlídka tuto informaci ověřila a poté o situaci poučila dotyčnou ženu, jež poučení vzala na vědomí.

Dvacet tři minuty po dvacáté třetí hodině bylo oznámeno na tísňovou linku, že z restaurace v Novoměstské ulici zní hlasitá hudba, jež ruší noční klid. Strážníci prověřili uvedený podnik, avšak žádná hudební produkce tam neprobíhala a nehrála tam ani reprodukovaná hudba. Hlídka u této restaurace setrvala, až znějící hudbu zaregistrovala. Následně strážníci prověřili příslušnou lokalitu, avšak odkud tato hudba vychází se hlídce nepodařilo určit.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑