Události ze dne 4.12.2021

06.12.2021 10:38

V 9.59 hodin oznámil občan na linku 156, že v ulici Na Větrníku, v domě č. p. 1291, vychází z jednoho z bytů velký hluk. Z bytu měla být slyšet hlasitá hudba a mlácení do věcí. Na zvonění a klepání prý uživatel bytu nereagoval. Hlídka na místě jednala s mužem žijícím v uvedeném bytě, který i přes denní dobu hudbu ztišil a přislíbil, že zde již bude klid.

Po třinácté hodině prověřovala hlídka oznámení, v němž občan uvedl, že v prostorech kompostárny ve Škrovádu je vidět, jak doutná odpad. Strážníci zde zaznamenali pouze slabé doutnání po pálení biologického odpadu pracovníky města, kdy ohniště bylo zasypáno zeminou. O celé věci byl vyrozuměn velitel zdejší jednotky dobrovolných hasičů, který uvedl, že pálení odpadu jim bylo nahlášeno. Dále přislíbil kontrolu uvedeného prostoru a případné dohašení.

V 13.37 hodin se na operační středisko městské policie dovolal muž, který nahlásil, že má uzamčené jízdní kolo ve stojanu u obchodního domu Albert a od zámku ztratil při nakupování klíče. Rozhodl se, že pokud klíče nenajde, zámek přeřízne, má však obavy z reakce kolemjdoucích, a tak se rozhodl raději celou věc nahlásit.

Krátce po půl páté vyjížděli strážníci do skateparku, kde měla mládež používat pyrotechniku. Provedenou kontrolou nebyly ve skateparku žádné osoby zjištěny.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑