Události ze dne 4.2.2020

05.02.2020 12:45

V 9.51 hodin kontaktovala městskou policii pracovnice supermarketu v ulici SNP s tím, že v jejich prodejně byla nalezena platební karta. Hlídka tento předmět vyzvedla a odevzdala jej od oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Po patnácté hodině byli strážníci přivoláni do Rooseveltovy ulice, kde přímo v křižovatce parkoval automobil. Před příjezdem hlídky však toto vozidlo odjelo.

V 18.21 hodin oznámil na linku 156 obyvatel Tyršova náměstí, že jeho matku ve vyšším věku někdo opil a požádal o příjezd strážníků. Hlídka se dostavila do bytu oznamovatele, kde jednala s touto ženou, která známky požití alkoholu nevykazovala. Protože se jejímu synovi i přesto zdravotní stav jeho matky nezdál v pořádku, uvedl, že přivolá lékařskou pomoc.

O tři minuty později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Na Větrníku, protože tam parkovaly automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka na tato tři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 19.09 hodin upozornil městskou policii občan na to, že před supermarketem na Palackého třídě zaregistroval muže v nouzi a vzhledem k aktuálnímu počasí pojal obavu o jeho zdraví. Hlídka tohoto místního obyvatele kontaktovala a on uvedl, že momentálně nemá kde bydlet, proto mu strážníci doporučili, aby využil ubytování v azylovém domě.

Před půl osmou bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že v prostoru autobusové zastávky v Čáslavské ulici parkuje neoprávněně osobní automobil, a dále, že v křižovatce ulic Družstevní a Malecká stojí vozidla v křižovatce. Hlídka uvedená místa prověřila a za stěrače celkem tří automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑