Události ze dne 5.1.2016

06.01.2016 08:52

V 8.15 hodin vyjížděli strážníci na oznámení o ležícím psovi rasy yorkšírský teriér do ulice Dr. Václava Peška. Hlídka na místě uvedeného psa nalezla, pes byl bez obojku a identifikační známky. Následně strážníci psa převezli do chrudimského útulku.

Po desáté hodině dopolední bylo na linku 156 oznámeno, že v ulici Svěchyňova nerespektuje jedno z parkujících vozidel vodorovné dopravní značení. Strážníci na místě jednali s majitelkou vozidla, přestupku si byla vědoma. Celá věc byla na místě vyřešena blokovou pokutou.

V 10.44 hodin oznámil občan, že mu před vjezdem do garáže v ulici Čs. Partyzánů parkuje neznámé vozidlo. Hlídka vyřešila tento přestupek umístěním výzvy za stěrač vozidla.

Oznámení o kluzkém chodníku na Masarykově náměstí a Palackého třídě přijali strážníci po půl druhé odpolední. Toto oznámení bylo telefonicky předáno pracovníkovi technických služeb.

V 16.10 hodin vyjížděli strážníci do ulice ČS. Armády, kde mělo na parkovišti stát vozidlo Mercedes, jehož zadní část zasahovala do chodníku, který se tímto stal neprůchodný. Hlídka šetřením zjistila majitele uvedeného vozidla, který po vysvětlení celé situace s vozidlem přeparkoval na vhodnější místo.

V 17.31 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že v ulici Na Větrníku parkují vozidla na chodníku. Strážníci zde o chvíli později zaznamenali celkem devět takto parkujících vozidel, na která vzápětí umístili výzvy pro nepřítomné řidiče.

Po deváté hodině večer přijali strážníci oznámení o kluzkém chodníku v ulici Revoluční a Přemysla Otakara. I v tomto případě byla věc telefonicky předána pracovníkovi technických služeb.

V 20.49 hodin bylo na linku 156 přijato anonymní oznámení o vozidle parkujícím na chodníku, tentokrát v ulici Revoluční. Strážníci zde přestupek vyřešili umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče.

V 21.21 hodin se na místní strážníky obrátila žena pracující na vrátnici chrudimské nemocnice.   Uvedla, že se do nemocnice snaží nějaký muž dostat svého kamaráda, který má srdeční potíže, a sám ho nezvládá na ošetření dopravit. Na místo se ihned dostavila hlídka, která muže pomohla doprovodit do příjmové kanceláře, kde si jej ihned převzal personál nemocnice.

Po půl desáté večerní přijali strážníci oznámení o možném fyzickém napadení ženy v jednom z bytů v Rooseveltově ulici. Zde měla žena volat o pomoc a žádat muže, aby ji přestal mlátit. Z důvodu vytíženosti hlídky městské policie bylo oznámení neprodleně předáno Policii České republiky.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑