Události ze dne 5.1.2023

09.01.2023 12:14

Krátce před polednem vyjeli strážníci k okružní křižovatce na Bídě, protože tam u přechodu pro chodce ležel na zemi bezdomovec. Po příjezdu hlídky dotyčný člověk vstal a orientován místem i časem sám z místa odešel.

Ve 12.28 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Krocínově ulici parkuje automobil přímo v křižovatce. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

O dvě minuty později obdržela městská policie informaci o tom, že před vchodem do baru na Palackého třídě je propadlá část betonového rámu šachty, jež se nachází na tamním chodníku, přičemž chodcům hrozí nebezpečí. Operátor městské policie o této závadě vyrozuměl příslušného úředníka Městského úřadu Chrudim, jenž následně zařídil, aby inkriminované místo zajistili odborní dělníci.

V 15.09 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v Poděbradově ulici, kde se pohyboval bezdomovec, jenž obtěžoval zákazníky. Při příjezdu hlídky se již dotyčný muž nacházel mimo prodejnu. Strážníci jej poučili a poté odjeli.

Čtyři minuty po devatenácté hodině upozornil městskou policii občan na to, že ve Škroupově ulici parkují automobily v místě, kam mají vjezd dopravní značkou zakázán, a také na zeleni. Hlídka na těchto pět vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 19.59 hodin bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že v Topolské ulici leží na komunikaci vedoucí do obce Topol uhynulý zajíc. Hlídka prověřila příslušnou komunikaci, avšak uvedené zvíře tam nezaregistrovala.

Krátce před jednou hodinou ranní vyjeli strážníci do ulice Bohuslava Martinů, jelikož tam občan zpozoroval automobily parkující na chodníku. Hlídka na tomto místě zastihla pět vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑