Události ze dne 5.2.2020

07.02.2020 15:25

V 8.23 hodin kontaktoval městskou policii se žádostí o pomoc řidič, jenž zaparkoval svůj automobil na parkovišti u zdravotnického zařízení na Palackého třídě a následně nemohl s vozidlem odjet, jelikož mu v tom bránil cizí nesprávně zaparkovaný automobil. Po příjezdu strážníků se k tomuto vozidlu dostavil jeho majitel, jenž po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou s automobilem odjel.

Po šestnácté hodině oznámil na linku 156 mladý muž, že v Čáslavské ulici nalezl cizí občanský průkaz. Hlídka tento nález od oznamovatele převzala a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

V 19.49 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Na Větrníku, kde u jedné z dopravních značek občan zaregistroval její poškození. Hlídka informaci prověřila a vzhledem k tomu, že dopravní značku shledala vyvrácenou, zanesla tuto skutečnost do knihy závad.

Čtrnáct minut po dvacáté hodině informoval městskou policii řidič autobusu o tom, že během jízdy Čáslavskou ulicí přeběhly komunikaci těsně před jeho vozidlem tři podnapilé osoby, oblečené do tmavého oblečení, a málem tak došlo k neštěstí. Hlídka prověřila uvedenou ulici a následně i celou lokalitu, avšak tyto lidi tam nezaregistrovala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑