Události ze dne 5.6.2022

06.06.2022 15:08

V 17.12 hodin oznámila na linku 156 ostraha supermarketu na Palackého třídě, že do jejich prodejny se právě dostavila žena, jež tam v dopoledních hodinách odcizila zboží, což zachytila bezpečnostní kamera. Strážníci v dotyčné zákaznici zjistili obyvatelku Pardubic, jež se ke svému úmyslnému jednání doznala. Hlídka vyřešila její přestupek proti majetku na místě pokutovým příkazem.

Přibližně o třicet minut později informoval městskou policii občan o tom, že v Revoluční ulici stojí neoprávněně na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy automobil s cizí státní registrační značkou. Před příjezdem strážníků dotyčné vozidlo odjelo.

Ve 20.58 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, protože na nákladové rampě tamní prodejny spali bezdomovci. Hlídka po probuzení tyto dva muže z místa vykázala.

Krátce před třetí hodinou ranní se na městskou policii obrátila žena, jež na jednom z výjezdů ze silničního obchvatu města odchytla cizího volně pobíhajícího psa. Strážníci tuto kolii od oznamovatelky převzali a následně ji služebním vozidlem dopravili do útulku v Sečské ulici, kde byl tento pes bez evidenční známky i mikročipu v pořádku umístěn do připraveného kotce.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑