Události ze dne 6.1.2021

07.01.2021 10:57

Krátce po půl jedenácté řešila hlídka oznámení o špatném parkování ve Fibichově ulici. Na dvě vozidla zde byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 12.08 hodin oznámil občan na linku 156, že v Čáslavské ulici se na vozovce nachází vysypané kamení. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o kameny velikosti 3–4 centimetry, které jsou vysypané v délce asi 50 metrů. Operační důstojník městské policie předal tuto informaci odpovědnému pracovníkovi ŘSD, který zajistil úklid vozovky.

Po třinácté hodině vyjížděla hlídka do místního útulku pro psy, kde se měl nacházet pes bez čipu. Po příjezdu hlídky na místo se zde nacházel i majitel tohoto psa, kterému bylo sděleno, že případ bude zadokumentován a předán k řešení na krajskou veterinární správu.

O hodinu později převzali strážníci v obchodním domě Kaufland nalezenou platební kartu. Ta byla po zadokumentování uložena do oddělení ztrát a nálezů.

V 18.35 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení o parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Jednalo se o parkovací místo v ulici U Stadionu. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna majitelka vozidla, kterou se záhy podařilo telefonicky kontaktovat. Žena se dostavila na místo a vozidlo přeparkovala. Přestupek s ní byl vyřešen uložením pokuty v příkazním řízení na místě.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑