Události ze dne 7.10.2023

09.10.2023 19:03

V 10.30 hodin informovala městskou policii občanka, že v křižovatce Družstevní a Malecké ulice zaregistrovala cizí odloženou tašku, jež obsahovala notebook, head set, power banku, USB kabely, flash disk a další propriety. Strážníci uvedené zavazadlo i s jeho obsahem převzali a prozatím je uložili na služebně, kam se pro ně v poledne dostavil jejich majitel.

Po poledni bylo oznámeno na linku 156, že v sídlišti U Stadionu neoprávněně obsadil cizí automobil parkovací místo určené pro konkrétní vozidlo tělesně postiženého. Hlídka zjistila majitele příslušného automobilu, avšak kontaktovat jej se jí nepodařilo, proto na jeho vozidlo, jež bylo rovněž označené jako automobil tělesně postiženého, umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve 13.08 hodin vyjeli strážníci do supermarketu v ulici SNP, neboť přítomnému personálu jeden ze zákazníků odevzdal cizí peněženku s finanční hotovostí, jež ležela na parkovišti. Hlídka tyto nalezené věci převzala prozatím do úschovy, přičemž je ve čtrnáct hodin v pořádku vydala jejich majiteli.

Krátce před patnáctou hodinou kontaktoval městskou policii občan s tím, že v zámku jedné z garáží v areálu ve Škroupově ulici zaregistroval ponechaný klíč, přičemž se v ní, ani v jejím okolí nikdo nenacházel. Hlídka v přítomnosti oznamovatele příslušnou garáž tímto klíčem uzamkla a jejímu majiteli na místě ponechala písemnou zprávu, že klíč od jeho garáže bude uložen na služebně, kde jej může kdykoli vyzvednout.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑