Události ze dne 7.1.2020

09.01.2020 10:00

V 11.27 hodin oznámil muž na linku 156 neoprávněné parkování vozidel na místech vyhrazených pro osoby se zdravotním postižením, a to na parkovišti na Masarykově náměstí. Provedenou kontrolou zde byla nalezena dvě vozidla, na která byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Krátce po půl druhé odpolední řešili strážníci na základě oznámení špatné parkování v Havlíčkově ulici. Zde měla naproti sobě stát dvě vozidla, která v místě ztěžovala průjezd ostatním vozidlům. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavil řidič jednoho z vozidel a ihned přeparkoval, čímž byla plně obnovena průjezdnost.

V 19.13 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení, ve kterém zaměstnanec restaurace v Havlíčkově ulici uvedl, že do prostor restaurace přišel muž s krvavým zraněním na hlavě. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o muže ze Slatiňan, který si zranění přivodil sám pádem na zem. Muže si vzápětí převzala posádka RZS, kterou na místo přivolala obsluha restaurace.

Následně se hlídka přesunula do ubytovny v Moravské ulici, kde mělo dojít k fyzickému napadení muže. Ten hlídce na místě uvedl, že byl fyzicky napaden ženou, se kterou bydlí v jednom pokoji. Dále uvedl, že před příjezdem hlídky se se ženou již usmířili a po hlídce dál nic nežádal.  

Po jednadvacáté hodině vyjížděla hlídka do Medlešic, kde v bytě upadl na zem muž. Jelikož nebyl schopen sám vstát, použil tísňové tlačítko. Strážníci tedy pomohli muži vstát ze země a posadili jej na invalidní vozík. Muž neměl žádná viditelná zranění, možnost lékařského vyšetření odmítl.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑