Události ze dne 7.12.2021

08.12.2021 12:03

Krátce po osmé hodině ranní vyjížděla hlídka na základě oznámení do ubytovny v Moravské ulici, kde se měl nacházet muž, který zde není ubytován. Strážníci muže poučili a následně jej z ubytovny vykázali.

V 10.02 hodin oznámil občan na linku 156, že v Havlíčkově ulici parkují dvě vozidla před vjezdem na soukromý pozemek firmy. Hlídka provedla kontrolu uvedeného místa, žádná vozidla se zde již nenacházela.

O půl hodiny později řešili strážníci v ulici U Parku parkování vozidla na vodorovném dopravním značení. Za stěrač vozidla byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče vozidla.

Po půl čtvrté odpolední byli strážníci přivoláni do obchodního domu Albert, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Na místě bylo zjištěno, že podezřelými jsou dvě nezletilé dívky. Jedna z dívek na místě uvedla, že byla ke krádeži navedena druhou dívkou. V okamžiku, kdy se pokoušela odcizit zboží, si své jednání rozmyslela a zboží vrátila zpět do regálu. Při tom však poškodila obal, škodu následně uhradila její matka. Druhá z dívek se doznala jak ke krádeži zboží, tak k tomu, že svoji kamarádku ke krádeži navedla. Celý případ byl na místě zadokumentován.

V 16.55 hodin se na služebnu městské policie dostavil občan, který strážníkům předal nalezený mobilní telefon značky Apple. Strážníci nález zadokumentovali a poté jej předali do oddělení ztrát a nálezů. Ve stejnou dobu se na služebnu dostavil další poctivý nálezce, který zde odevzdal nalezený mobilní telefon značky Prestigio a občanský průkaz. I tyto věci byly po zadokumentování uloženy do oddělení ztrát a nálezů.

V 17.28 hodin přijali strážníci oznámení o parkování vozidla před vjezdem do garáže ve Fontinově ulici. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že vozidlo již odjelo.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑