Události ze dne 8.1.2021

11.01.2021 13:39

V 7.34 hodin se na městskou policii obrátila žena s prosbou o pomoc, kdy v bytě upadl její manžel na zem a ona nebyla schopna ho zvednout. Strážníci muže zvedli ze země a posadili jej do křesla. Muž neměl žádná viditelná zranění, možnost lékařského vyšetření odmítl.

V 8.08 hodin oznámil občan na linku 156, že v ulici Na Kopanici pobíhá pes. V době příjezdu hlídky pes v téže ulici zaběhl na pozemek, odkud utekl. Na místě bylo jednáno s jeho majitelkou, která byla k celé věci náležitě poučena.

Po patnácté hodině vyjížděla hlídka do Fibichovy ulice, kde se mělo u domu č. p. 52 nacházet šest dětí, které měly házet sníh na balkon jednoho z bytů. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, žádné děti nebyly na místě nalezeny.

V 22.58 hodin přijali strážníci oznámení o rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet v domě v ulici Víta Nejedlého. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že v uvedeném domě je naprostý klid, žádný hluk zde nebyl zaznamenán.

Krátce po půlnoci řešili strážníci druhé oznámení na rušení nočního klidu, tentokrát v ulici Na Větrníku v domě č. p. 1291. Na místě bylo zjištěno, že zde došlo ke konfliktu mezi mužem a ženou, při kterém měla být žena fyzicky napadena. Událost byla na místě zadokumentována a spisový materiál bude předán k dořešení přestupkové komisi.

V pořadí již k třetímu případu rušení nočního klidu byli strážníci přivoláni po půl druhé ranní. Noční klid měl být rušen v jednom z bytů na Resselově náměstí. Po příjezdu na místo strážníci zaregistrovali, že v bytě je nahlas puštěný televizor. Na zvonění však nikdo nereagoval. Událost bude dořešena v následujících dnech.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑