Události ze dne 8.7.2021

09.07.2021 12:51

Krátce před půl desátou dopolední vyjížděla hlídka do prodejny Lidl, kde se měl nacházet muž podezřelý z krádeže zboží. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o muže z Třemošnice, který v prodejně odcizil energetický nápoj. Šetřením na místě vyšlo dále najevo, že muž ve stejné prodejně kradl již předchozí den, kdy zde ukradl lahev alkoholu a z prodejny utekl. Muž se k uvedenému jednání doznal a za přestupek krádeže mu byla uložena pokuta v příkazním řízení na místě.

V 10.55 hodin přijali strážníci oznámení, v němž žena uvedla, že na parkovišti na Resselově náměstí špatně parkující vozidlo zablokovalo výjezd z parkoviště. Hlídka provedla kontrolu uvedeného parkoviště, ovšem žádné vozidlo, které by zde blokovalo výjezd, nebylo zjištěno.

V 18.30 hodin oznámila žena na linku 156, že v Revoluční ulici parkují vozidla na chodníku. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním sedmi výzev pro nepřítomné řidiče vozidel. O hodinu později zde bylo na základě telefonického oznámení řešeno další nesprávně parkující vozidlo, za jehož stěrač byla opět umístěna výzva.

Po dvaadvacáté hodině prověřovala hlídka oznámení o houkajícím alarmu na budově v ulici V Hliníkách. Po příjezdu na místo nebyl žádný houkající alarm zaznamenán.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑