Události ze dne 9.10.2019

11.10.2019 10:35

Ve 13.22 hodin požádal městskou policii o spolupráci operační důstojník HZS, který žádal o příjezd hlídky do sídliště U Stadionu, kde došlo k poruše horkovodu. Strážníci na místě vyčkali do příjezdu pracovníků firmy EOP Opatovice, kteří poté započali s opravou.

Krátce po šestnácté hodině prověřovali strážníci oznámení o zraněném muži, který se měl nacházet před restaurací v ulici Čs. armády. Strážníci na místě zjistili, že muž je v podnapilém stavu, avšak orientován místem i časem. Muž měl odřený nos, lékařské ošetření však odmítl se slovy, že je v pořádku. Z místa následně odešel.

V 16.42 hodin oznámila žena na linku 156, že se v ulici Čs. armády u domu čp. 639 pohybuje muž, který zde oslovuje obyvatele s dotazy ohledně výše záloh za energie. Hlídce se podařilo muže odpovídajícího popisu nalézt, ten ale strážníkům sdělil, že zde občanům žádné uzavírání smluv nenabízel. Po poučení ze strany strážníků z místa odešel.

Před sedmou hodinou večerní vyjížděla hlídka do Fibichovy ulice, kde bylo nahlášeno parkování vozidla v místě, do kterého je dopravním značením vjezd zakázán. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Další nahlášený případ špatného parkování řešila hlídka o hodinu později, tentokrát mělo v ulici Na Větrníku parkovat vozidlo na vodorovném dopravním značení. I zde byla za stěrač vozidla umístěna výzva.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑