Události ze dne 10.12.2021

13.12.2021 10:20

V 7.25 hodin se na strážníky s žádostí o pomoc obrátila žena, která v bytě upadla z invalidního vozíku a nebyla schopna se sama zvednout. Strážníci ženu zvedli a posadili ji zpět na vozík. Žena neměla žádná viditelná zranění, možnost lékařského vyšetření opakovaně odmítla.

Před půl devátou dopolední vyjížděla hlídka do ubytovny v Moravské ulici, kde měl v kuchyni ležet muž, který zde není ubytován. Muž byl po jednání s hlídkou z místa vykázán.

Krátce po jedenácté hodině řešila hlídka na Palackého třídě oznámení o neoprávněném parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

V 16.35 hodin oznámila žena na linku 156, že v prostorech polikliniky na Palackého třídě se nachází bezdomovec. Hlídka o chvíli později muže z budovy vykázala.

Před půl jedenáctou večerní přijali strážníci oznámení, v němž oznamovatelka uvedla, že na Resselově náměstí je otevřena provozovna s občerstvením, která má být po dvaadvacáté hodině uzavřena. Provozovatel strážníkům sdělil, že dokončuje velkou objednávku, následně provozovnu uzavřel.

Ve 3.35 hodin vyjížděli strážníci do Pardubické ulice, kde mělo v jednom z bytů docházet k rušení nočního klidu. Strážníci zde v době kontroly zaznamenali pouze slabý hluk. Na místě jednali se slečnou, která se nacházela v uvedeném bytě. Ta přislíbila, že na místě již bude klid.  


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑