Události ze dne 10.4.2016

11.04.2016 13:53

V 10.43 hodin obdržela hlídka ústní oznámení od občana, že se v Hradištní ulici nachází špatně zaparkovaný automobil, který v současné době znemožňuje jinému vozidlu vyjetí z řady vozidel. Na místo se následně dostavil majitel nesprávně zaparkovaného automobilu, který hned po projednání přestupku svoje vozidlo přeparkoval.

Před tři čtvrtě na jednu odpoledne oznámil na linku 156 anonym, že poblíž Sečské ulice jsou u kolejiště mladíci, něco tam dělají a dokonce bylo slyšet velkou ránu. Strážníci na svahu mezi kolejištěm a horkovodem zastihli skupinku hrajících si dětí. Ty strážníkům sdělily, že jeden chlapec, který již odešel domů, zde odpálil petardu. Na místě nebylo hlídkou zaregistrováno žádné poškození a děti byly z místa vykázány.

Krátce před dvacátou třetí hodinou byla na lince 156 požádána hlídka o příjezd do chrudimské nemocnice, kde se ve vestibulu nachází bezdomovec a odmítá areál opustit. Jednalo se o muže s trvalým bydlištěm v Luži. Jelikož byl orientován místem i časem a lékařské ošetření nežádal, byl strážníky z místa vykázán.

Před pátou hodinou ranní vyjeli strážníci do Malecké ulice, kde podle oznámení občana dva zaparkované automobily porušují vodorovné dopravní značení. Na tyto dva automobily hlídka umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 6 hodin ráno byli strážníci opět telefonicky přivoláni do chrudimské nemocnice, kam se znovu vrátil bezdomovec a sedí ve vestibulu. V době příjezdu hlídky muž z Luže sám opouštěl budovu nemocnice.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑