Události ze dne 10.4.2021

14.04.2021 22:59

Před osmou hodinou dopolední bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Komenského parkuje jeden z automobilů přímo před vchodem do tamního domu a komplikuje pohyb chodcům. Hlídka na uvedeném místě shledala celkem šest vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 19.33 hodin byli strážníci přivoláni na Palackého třídu, kde občanku následoval volně pobíhající pes. Hlídka toto zvíře odchytla a na základě místní znalosti je dopravila služebním vozidlem do místa bydliště jeho majitele, kde psa po vyřešení přestupku převzala rodinná přítelkyně.

Třicet jedna minut po dvacáté první hodině obdržela městská policie informaci o tom, že ve vnitrobloku v ulici Sladkovského sedí u hřiště skupina mladých lidí, kteří dělají hluk, poslouchají reprodukovanou hudbu a popíjí alkohol. Hlídka na zmíněném místě zastihla muže a mladou ženu, kteří na lavičce poslouchali hudbu z mobilního telefonu. Strážníci tyto lidi po vyřešení jejich protiprávního jednání z místa vykázali.

Ve 23.00 hodin se na městskou policii obrátil se žádostí o pomoc majitel zahrady s nemovitostí v areálu zahrádkářské kolonie Na Bělidle s tím, že na svůj mobilní telefon právě obdržel upozornění o tom, že prostor jeho domku v uvedené lokalitě byl narušen cizí osobou. Protože se muž na svou zahradu nemohl osobně dostavit, požádal strážníky o kontrolu tohoto objektu. Hlídka situaci u budovy prověřila, avšak její narušení ani přítomnost cizí osoby tam nezaregistrovala. O výsledku kontroly byl dotyčný člověk telefonicky vyrozuměn.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑