Události ze dne 11.11.2016

14.11.2016 15:13

V 6.53 hodin oznámil na linku 156 řidič, že poblíž křižovatky u Podhůry právě projížděl automobil, který převážel okna. Při průjezdu vozidla uvedeným místem došlo k uvolnění oken uložených na valníku a rozbitá skleněná výplň znečistila vozovku. Při příjezdu hlídky na místo již probíhalo odklízení střepů osádkou automobilu. Strážníci setrvali na místě, aby v nepřehledné zatáčce usměrňovali provoz.

Po deváté hodině byli strážníci telefonicky přivoláni na Palackého třídu, kde v prostoru autobusové zastávky seděli bezdomovci, kteří měli pokřikovat na kolem jdoucí osoby. Hlídka na uvedené zastávce zastihla dva místní muže bez domova, kteří se protiprávního jednání nedopouštěli. Následně oba muži místo opustili.

Krátce před polednem vyjela hlídka do Havlíčkovy ulice, kde se podle telefonického oznámení nacházel zaparkovaný automobil, jehož řidič porušil vodorovné dopravní značení žluté barvy. Strážníci na takto zaparkované vozidlo umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve 13.02 hodin obdržela městská policie telefonické oznámení od občana, že v ulici Dr. Václava Peška nemůže odjet svým vozidlem, neboť jej blokuje jiné nesprávně zaparkované vozidlo. Strážníkům se podařilo lustrací zjistit jeho majitelku, která se dostavila na místo a vozidlo přeparkovala. Dopravní přestupek hlídka vyřešila blokovou pokutou.

Před devatenáctou hodinou požádal telefonicky strážníky o pomoc obyvatel ulice Čs. partyzánů, kterému brání ve výjezdu ze dvora nesprávně zaparkovaný automobil. Strážníci zjistili majitele tohoto vozidla, který se dostavil na místo a po vyřešení přestupku svůj automobil přeparkoval.

V 19.31 hodin oznámila na linku 156 žena z Pardubické ulice, že z Městského parku právě slyšela křičet muže a ženu. Obává se tedy o jejich život a zdraví. Hlídka prověřila park i přilehlé okolí, avšak žádné osoby nezaregistrovala.

Po dvacáté hodině byli strážníci telefonicky přivoláni do ulice Čs. armády, kde měl před budovou nádraží ČD ležet muž. Nacházel se zde muž s bydlištěm v Trhové Kamenici s tržnou ránou na hlavě. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána posádka RZP, která zraněného muže převzala k ošetření.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑