Události ze dne 1.1.2016

02.01.2016 10:30

Před devátou hodinou ranní prověřovali strážníci oznámení o špatném parkování ve Škroupově ulici. Zde mělo osobní vozidlo parkovat před vjezdem do garáže. Hlídka na místě jednala s řidičem vozidla, kterému byla následně za uvedený přestupek uložena bloková pokuta.

V 9.45 hodin přijali strážníci oznámení o ležícím muži v Havlíčkově ulici. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o muže z Chrudimi. Muž hlídce sdělil, že upadl a uhodil se do hlavy. Na místě byla přítomna oznamovatelka, která uvedla, že již volala Rychlou záchrannou službu (RZS). Strážníci vyčkali na místě do příjezdu RZS, jejíž posádka si muže vzápětí převzala a převezla jej na ošetření do chrudimské nemocnice.

Po třetí hodině odpolední řešili strážníci krádež kanálového víka v obci Sobětuchy. Zde hlídka společně se starostou obce kanálovou vpusť zabezpečila proti možnému pádu osob. V následujících dnech bude ze strany městské policie provedeno šetření ke zjištění osoby, která kanálové víko odcizila.

V 17.39 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že mezi Chrudimí a Rabštejnskou Lhotou leží u mostku dvě uhynulé srny. Hlídka provedla kontrolu dané lokality, žádné uhynulé srny nebyly nalezeny.

V 20.40 hodin oznámil občan na linku 156, že došlo k napadení personálu restaurace Na Růžku. Strážníci na místě zjistili, že v restauraci došlo ke slovnímu napadení servírky a majitele restaurace a to jedním z hostů. Incident měl dále pokračovat před uvedenou restaurací, kde měl být majitel napaden také fyzicky. Dle sděleného popisu byl na Resselově náměstí hlídkou ztotožněn muž podezřelý z napadení. Jednalo se o muže z Chrudimi. Celá věc bude nadále šetřena a po zadokumentování bude spisový materiál postoupen k dořešení správnímu orgánu.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑