Události ze dne 11.4.2019

12.04.2019 12:40

V 10.00 hodin se na služebnu městské policie dostavila žena a nahlásila krádež plastové popelnice. Jak dále uvedla, popelnice byla odcizena zřejmě v ranních hodinách, a to v Široké ulici. Hlídka provedla kontrolu blízkého okolí, ale popelnice nebyla nalezena. Vzápětí strážníci celý případ zadokumentovali a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Ve 14.47 hodin oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Albert zadržení osoby podezřelé z krádeže zboží. Strážníci na místě zjistili, že muž z Hrochova Týnce v obchodě odcizil lahev alkoholu v hodnotě 199 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznal, byl s ním přestupek krádeže vyřešen uložením pokuty v příkazním řízení na místě. Odcizené zboží bylo nepoškozené vráceno zpět do prodeje.

Krátce před osmnáctou hodinou vyjížděla hlídka do Václavské ulice, kde se měl u prodejny Penny market nacházet volně pobíhající pes. Na místě čekala na hlídku oznamovatelka, která strážníkům psa předala. Jednalo se o psa rasy stafordšírský teriér, černobílé barvy, s řetízkovým obojkem a modrým látkovým vodítkem. Následně byl pes naložen do služebního vozidla a převezen do chrudimského útulku.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑