Události ze dne 11.8.2022

12.08.2022 09:42

Krátce před jedenáctou hodinou dopolední prověřovala hlídka v ulici Palackého třída oznámení o volně pobíhajícím psovi. Strážníci provedli kontrolu uvedené ulice a blízkého okolí, pes nebyl nalezen.

Následně hlídka řešila oznámení, ve kterém občan uvedl, že v ulici Vlčí Hora je dlouhodobě odstavený přívěsný vozík, který má vypuštěné pneumatiky. Strážníci na místě jednali s dcerou majitelky uvedeného vozíku, jež přislíbila, že vozík v nejbližší době odstraní.

V 12.55 hodin oznámil muž na linku 156, že v Markovicích, v ulici Pod Strání, utekl ze zahrady pes rasy srnčí trpaslík. Hlídka provedla kontrolu Markovic a okolí, pes nebyl nalezen.

O dvacet minut později byli strážníci přivoláni do Malecké ulice, kde mělo parkovat vozidlo na vodorovném dopravním značení. Na uvedeném místě byla zjištěna dvě vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 16.46 hodin přijali strážníci oznámení, že u budovy České spořitelny leží na zemi bezdomovec. Při příjezdu hlídky na místo muž seděl na zemi. Strážníkům sdělil, že pouze odpočíval. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

Pár minut před devatenáctou hodinou vyjížděla hlídka na parkoviště k obchodnímu domu Tesco, kde měli bezdomovci kopat do stojanu na jízdní kola. Provedenou kontrolou nebyli žádní bezdomovci nalezeni.

O hodinu později řešili strážníci další oznámení o ležícím muži, tentokrát se měl nacházet mezi budovami polikliniky a lékárny na Palackého třídě. Na místě bylo zjištěno, že jde o jednoho z místních bezdomovců. Stejně jako v předchozím případě uvedl, že zde jen odpočíval. Z místa následně odešel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑