Události ze dne 12.10.2020

13.10.2020 15:47

Přesně v sedm hodin kontaktoval městskou policii občan s tím, že v ulici Strojařů zpozoroval nesprávně zaparkovaný automobil, jenž bránil v projetí ostatním vozidlům. Hlídka uvedenou lokalitu prověřila, avšak tento automobil tam nezaregistrovala.

V 8.30 hodin vyjeli strážníci do Rooseveltovy ulice, kde na vyhrazených parkovacích místech stála vozidla bez příslušného povolení. Hlídka na tyto tři automobily umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Přibližně o dvě hodiny později oznámil na linku 156 občan, že před jeho garáží v ulici Čs. armády parkují nesprávně dva automobily. Hlídka na uvedeném místě shledala jedno vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

V 10.45 hodin byli strážníci přivoláni na parkoviště u zařízení pro seniory v ulici Strojařů, kde neoprávněně parkovalo několik automobilů bez příslušného povolení. Hlídka na tato tři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Patnáct minut po poledni kontaktoval městskou policii občan s tím, že u jednoho z domů v ulici Víta Nejedlého komplikuje provádění výkopových prací zaparkovaný automobil. Protože majitele uvedeného vozidla se hlídce nepodařilo kontaktovat, byla za stěrač tohoto automobilu umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

V 16.28 hodin vyjeli strážníci do ulice Dr. Bartůňka, kde občan zaregistroval vozidlo stojící na chodníku. Hlídka na tento automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑