Události ze dne 12.3.2023

13.03.2023 18:26

Krátce po deváté hodině dopolední vyjeli strážníci do ulice Dr. Bartůňka, protože tam před vjezdem do garáží nesprávně parkoval automobil. Hlídka na uvedeném místě shledala dvě zapakovaná vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 14.52 hodin upozornila městskou policii občanka na to, že v Průmyslové ulici volně pobíhají kozy. Při příjezdu strážníků se u těchto zvířat již nacházela majitelka, jež je zaháněla zpět na příslušný pozemek, kde je poté řádně zajistila.

Třicet devět minut po patnácté hodině byli strážníci přivoláni k obchodnímu centru na Borzně, protože se tam u jedné z laviček měly nacházet odložené injekční stříkačky. Hlídka příslušné místo prověřila, avšak tyto předměty nezaregistrovala.

V 16.18 hodin obdržela městská policie informaci, že za jedním z bytových domů na Palackého třídě parkuje automobil na zeleni. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

O několik minut později bylo oznámeno na linku 156, že v Malecké ulici parkuje automobil v místě, kde je to dopravní značkou zakázáno. Hlídka také na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

V 16.32 hodin informoval městskou policii občan o tom, že v určitém úseku Husovy ulice nesprávně parkují některé automobily. Hlídka o chvíli později za stěrače těchto patnácti vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Po sedmnácté hodině vyjeli strážníci na Školní náměstí, protože tam nesprávně parkoval automobil konkrétní tovární značky. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑