Události ze dne 13.10.2022

17.10.2022 11:35

V 8.47 hodin obdržela městská policie informaci, že v supermarketu v ulici SNP došlo ke krádeži zboží. Strážníci v uvedené prodejně zastihli podezřelého muže ze Slatiňan, jenž u samoobslužné pokladny nepřiznal určitou položku z vybraného zboží, jež poté úmyslně neuhradil. Vzhledem k tomu, že dotyčný člověk se ke svému úmyslnému jednání doznal, hlídka vyřešila jeho přestupek proti majetku na místě pokutovým příkazem.

Po deváté hodině byli strážníci přivoláni k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, neboť tam ostraha prodejny zaregistrovala dlouhodobě odložené a nezajištěné jízdní kolo. Hlídka tento dopravní prostředek vyzvedla a následně uložila do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu Chrudim. O celé události byla vyrozuměna PČR.

Ve 14.42 hodin oznámila na linku 156 řidička, že na parkovišti v Havlíčkově ulici nedokáže vyjet s automobilem z parkovacího místa, neboť cizí nesprávně zaparkované vozidlo jí znemožnilo nastoupení do automobilu. Na uvedené místo vyjeli strážníci, již před příjezdem obdrželi informaci od oznamovatelky, že příslušné vozidlo již odjelo.

Po dvacáté první hodině vyjeli strážníci do ulice Na Šancích, protože tam některé automobily parkovaly na chodníku. Hlídka na těchto sedm vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑