Události ze dne 13.5.2022

16.05.2022 14:10

Před devátou hodinou dopolední obdržela městská policie informaci, že u supermarketu v ulici SNP parkuje automobil přímo na vyznačeném přechodu pro chodce. Hlídka na uvedeném místě takto stojící vozidlo již nezastihla.

V 15.07 hodin byli strážníci přivoláni do parku na Střelnici, neboť tam občan zaregistroval havrana, jenž měl zřejmě poraněné křídlo, protože obtížně létal. Hlídka tohoto ptáka odchytla a prozatím jej umístila na služebnu na Resselově náměstí, kde jej po telefonické domluvě převzal do péče pracovník záchranné stanice živočichů.

Krátce před dvacátou hodinou informoval městskou policii občan, že u domu ve Filištínské ulici parkuje nesprávně cizí automobil. Strážníci na uvedeném místě zastihli hned tři stojící vozidla. Na dvě z nich byly umístěné výzvy pro nepřítomné řidiče a s přítomným řidičem třetího automobilu vyřešila hlídka dopravní přestupek na místě.

Ve 20.18 hodin oznámil na linku 156 muž, že v areálu Letního stadionu v ulici V Průhonech někdo odcizil jeho klíče od automobilu. Po jednání strážníků s oznamovatelem vyšlo najevo, že jeho dcera, jež na uvedeném sportovišti běhala, odložila jeho klíče od vozidla na tamní lavičku, avšak po návratu je tam nenalezla. Protože prostor Letního stadionu monitorují bezpečnostní kamery, městská policie nejprve zhlédne příslušné záznamy z těchto kamer, jež zřejmě zachytily počínání pachatele, a poté rozhodne o dalším postupu.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑