Události ze dne 13.8.2021

16.08.2021 10:55

V 19.30 hodin oznámila žena na linku 156, že má problémy s bývalým manželem při předání dětí. Hlídka na místě zjistila, že šlo o spor ohledně střídavé péče, která však doposud nebyla upravena soudním rozhodnutím. Za přítomnosti hlídky se oba domluvili, jak budou celou věc dále řešit.

Krátce před půl osmou večerní vyjížděla hlídka do ulice V Hliníkách, kde se měly po střeše domku pohybovat děti. Při příjezdu hlídky na místo byla již trojice dětí na ulici. Hlídkou byly řádně poučeny a z místa následně odešly.

Pět minut před půlnocí přijali strážníci oznámení, že v Janderově má nějaký muž kopat do svého psa. Hlídka na místě jednala s oznamovatelem, který sdělil, že muž se psem odešel neznámo kam. Strážníci provedli kontrolu okolí, muž odpovídající popisu nebyl nalezen.

Na stejné místo se hlídka vrátila o dvě hodiny později, tentokrát odtud měla znít hlasitá hudba, která rušila noční klid. Provedenou kontrolou nebyl zjištěn žádný hluk, na místě byl klid.

Pár minut po půl třetí ranní řešili strážníci na Resselově náměstí oznámení o muži ležícím na zemi. Mladý muž byl v podnapilém stavu, avšak orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. V průběhu jednání se k hlídce dostavila sestřenice muže, která strážníkům sdělila, že se o něho postará. Vzápětí společně v pořádku odešli.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑