Události ze dne 14.2.2023

15.02.2023 12:27

Krátce před osmou hodinou dopolední oznámila městské policii občanka, že v ulici Čs. partyzánů sedí na stromě papoušek. Operátor městské policie tuto informaci postoupil hasičům, již se poté pokusili tohoto ptáka odchytnout, avšak neúspěšně.

V 9.32 hodin vyjeli strážníci na Tyršovo náměstí, protože tam některé automobily stály na zeleni. Hlídka na těchto šest vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Po poledni bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Vrchlického parkuje u bytového domu nesprávně automobil. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Minutu před patnáctou hodinou byli strážníci opět přivoláni na Tyršovo náměstí, kde na autobusové zastávce seděl člověk s poraněnou hlavou. Hlídka v dotyčném muži zjistila místního obyvatele, jenž uvedl, že během čekání na autobusový spoj usnul a poté upadl z lavičky na zem, přičemž utrpěl drobné poranění hlavy. Jelikož dodal, že se cítí zdravotně v pořádku a přivolání lékařské pomoci odmítl, strážníci odjeli.

V 18.42 hodin obdržela městská policie informaci, že v Jabloňové ulici parkuje automobil na zeleni. Hlídka v příslušné ulici shledala tři nesprávně stojící vozidla, na která umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑