Události ze dne 14.3.2022

16.03.2022 11:07

Krátce před jedenáctou hodinou oznámil občan na linku 156, že na náměstí U Vodárny parkují vozidla v pěší zóně. O chvíli později byla za stěrače dvou vozidel umístěna výzva, s jedním řidičem byl přestupek na místě vyřešen uložením pokuty.

Po patnácté hodině strážníci pomáhali dívce, které v blízkosti prodejny Billa upadla do kanálu peněženka. Strážníci peněženku vytáhli a dívce ji předali.

V 15.36 hodin přijali strážníci oznámení, že před obchodním domem Kaufland se pohybují dva bezdomovci, kteří zde obtěžují zákazníky prodejny. Hlídka provedla kontrolu uvedeného místa a přilehlého okolí, žádní bezdomovci nebyli nalezeni.

V devatenáct hodin vyjížděla hlídka do ubytovny v Moravské ulici, kde měl mít muž problém se svojí přítelkyní. Dle jeho slov žena již šestý den požívá alkohol a nyní se poranila na ruce. Po příjezdu na místo se zde nacházela RZS, jejíž posádka ženu převezla do chrudimské nemocnice. Po hlídce nikdo nic nežádal.

Následně se hlídka přesunula do Pardubické ulice, kde měl na vozovce ležet muž. Strážníci provedli kontrolu dané ulice, žádný ležící muž zde nebyl nalezen.

V 20.44 hodin oznámila žena na linku 156, že má v bytě v ulici Čs. armády problémy s bývalým přítelem, který jí neustále bouchá na okno. Při příjezdu na místo bylo zjištěno, že zde již celou věc řeší hlídka PČR.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑