Události ze dne 15.12.2015

16.12.2015 09:02

Po půl osmé ranní přijali strážníci oznámení o volně pobíhajícím psovi v místní části Vlčnov. Hlídka zde provedla kontrolu, žádného psa však nenalezla.

Obsahem dalšího oznámení bylo špatné parkování v ulici Revoluční. Hlídka o chvíli později v uvedené ulici skutečně dvě špatně parkující vozidla zjistila a umístila na ně výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 11:21 hodin bylo na linku 156 přijato oznámení, že na parkovišti u prodejny Penny Market v ulici Václavská nabízejí nějací lidé kolemjdoucím zboží. Hlídka zde provedeným šetřením žádné takové jednání nezaznamenala.

Před dvanáctou hodinou dopolední prověřovali strážníci oznámení na špatné parkování v ulici Topolská. Na místě strážníci umístili za stěrače tří špatně parkujících vozidel výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 15:30 hodin přijali strážníci opětovné oznámení na parkování v ulici Revoluční. Zde bylo hlídkou zjištěno, že vozidlo, které bylo předmětem oznámení, má již za stěračem výzvu z dopoledních hodin.

Údajnou krádež vyjížděli strážníci prověřit před sedmou hodinou večerní do obchodního domu Kaufland. Zde byl pracovníkem ostrahy zadržen muž, který se měl dopustit krádeže zboží. Šetřením však bylo zjištěno, že se jednalo pouze o nedorozumění a přestupkové jednání tedy nebylo prokázáno.

V 20:25 hodin bylo na linku 156 opět oznámeno špatné parkování. Tentokrát se mělo jednat o stání vozidel na chodníku v Husově ulici. Hlídka na uvedeném místě nalezla dvě špatně parkující vozidla, na které byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑