Události ze dne 15.7.2016

18.07.2016 09:23

V 10.15 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o špatném parkování vozidel v zákazu vjezdu u Muzea. Hlídka umístila na dva zde zaparkované automobily výzvy pro nepřítomné řidiče.

Před půl jedenáctou byla hlídka telefonicky přivolána do supermarketu v ulici SNP, kde mělo dojít ke krádeži zboží. V prodejně se nacházel muž s bydlištěm v Heřmanově Městci, který byl podezřelý, že pronesl přes pokladní zónu zboží bez zaplacení. Jelikož se tento muž ke svému jednání doznal, vyřešili strážníci přestupek proti majetku blokovou pokutou a nezaplacené zboží bylo dodatečně zakoupeno.

O půl jedenácté zpozorovali strážníci při hlídkové činnosti v ulici Čs. partyzánů, že v blízkosti přechodu pro chodce upadla starší žena na zem a zůstala ležet. Hlídka okamžitě zareagovala a ležící ženě, která byla při vědomí a se strážníky komunikovala, poskytla pomoc. Následně byla na místo přivolána RZS, která ženu převezla na ošetření do nemocnice.

Po sedmnácté hodině občan oznámil na linku 156, že v Olbrachtově ulici u jednoho z rodinných domů prorůstá živý plot přes oplocení pozemku a zasahuje až do chodníku, kde překáží chodcům. Dále oznamovatel zmínil, že ve stejné ulici se nedaleko čerpací stanice nachází strom, jehož větve rovněž zasahují až na chodník. V prvním případě strážníci kontaktovali obyvatelku uvedeného domu, kterou upozornili na problém ohledně živého plotu. Žena přislíbila, že zjedná nápravu a zeleň v blízkosti plotu ostříhá. V případě stromu, jehož větve zasahují na chodník, byla tato skutečnost oznámena příslušnému odboru městského úřadu, který ostříhání větví zajistí.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑