Události ze dne 15.8.2021

16.08.2021 10:58

Krátce před dvanáctou hodinou oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland nález občanského průkazu. Na místo se dostavila hlídka, která si občanský průkaz převzala a po zadokumentování jej uložila do oddělení ztrát a nálezů.

V 15.11 hodin se na městskou policii obrátila žena, která oznámila, že v zahrádkářské kolonii Na Bělidle nalezla tři velmi malá koťata. Jak dále uvedla, celou věc konzultovala s pracovnicí místního útulku, která jí sdělila, že se má v tomto případě obrátit na městskou policii, jež zajistí převoz koťat do útulku. Strážníci se tedy dostavili na místo, koťata umístili do přepravní klece a převezli je do útulku.

V 19.56 hodin upozornil všímavý občan na vozidlo v Dostálově ulici, u kterého bylo stažené okénko. K vozidlu se vzápětí dostavil jeho majitel, který si vozidlo řádně zajistil.

Deset minut před čtvrtou hodinou ranní oznámila žena na linku 156, že v podchodu vedoucího z Olbrachtovy ulice do ulice Čs. armády leží na zemi muž. Dále uvedla, že v tomto podchodu nesvítí světla. Hlídka zde ležícího muže skutečně nalezla, ten strážníkům uvedl, že se zde schoval při bouřce a usnul zde. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel. Nefunkční osvětlení bylo zapsáno do knihy závad a bude dále řešeno.

Jen o pár minut později vyjížděla hlídka do Revoluční ulice, kde měl v jednom z domů spát na schodech muž. V muži byl zjištěn občan z Pardubic, který sdělil, že zde byl na návštěvě u kamaráda a při odchodu si sedl na schody a usnul. Z místa následně v pořádku odešel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑