Události ze dne 16.4.2022

20.04.2022 12:30

Po třinácté hodině upozornil městskou policii občan, že u obchodního centra na Borzně v tuto dobu zpozoroval otevřené dveře veřejných toalet. Hlídka tuto informaci prověřila, avšak dveře příslušných toalet shledala jako řádně zajištěné.

V 18.27 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Dr. Milady Horákové, neboť tam řidič taxislužby zpozoroval na komunikaci ležícího muže, jehož poté přemístil do bezpečí na přilehlý chodník. Hlídka v dotyčném člověku zjistila místního obyvatele, jenž následně orientován místem i časem a zdravotně v pořádku sám odešel domů.

Přibližně o hodinu později oznámila na linku 156 pracovnice prodejny sportovního vybavení v ulici SNP, že v jejich obchodě došlo ke krádeži zboží. Přítomný podezřelý mladý muž z Heřmanova Městce se ke svému úmyslnému jednání strážníkům doznal, přesto hlídka nemohla jeho přestupek proti majetku vyřešit na místě, proto jeho počínání v prodejně strážníci zadokumentovali a celou věc dořeší přestupková komise Městského úřadu Chrudim.

V 19.40 hodin obdržela městská policie informaci o tom, že na vyhrazených parkovacích místech ve Filištínské ulici parkují neoprávněně automobily bez příslušného označení. Hlídka tam po příjezdu na jedno vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Před šestou hodinou ranní vyjeli strážníci do Topolské ulice, neboť před tamní restaurací občan zaregistroval na zemi ležícího muže. O chvíli později oznamovatel hlídku odvolal s tím, že dotyčný člověk vstal a v pořádku odešel pryč.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑