Události ze dne 17.10.2016

18.10.2016 11:06

V 10.14 hodin oznámila žena na linku 156, že na Palackého třídě v domě č. p. 86 mají její sousedé otevřené vchodové dveře do bytu. Na místo byl vyslán strážník v doprovodu asistenta prevence kriminality. Vchodové dveře nevykazovaly známky poškození, z bytu se neozýval žádný hluk. Šetřením na místě se podařilo kontaktovat nájemnici uvedeného bytu. Ta se dostavila na místo a po prohlédnutí bytu uvedla, že je vše v pořádku a nic se jí neztratilo. Dle jejích slov dveře špatně dovřel její přítel při odchodu z bytu.

Ve 12.25 hodin přijali strážníci oznámení o opuštěné dívce, která se má pohybovat ulicí V Tejnecku. Jak oznamovatelka uvedla, při průjezdu uvedenou ulicí si všimla, že na chodníku šla malá, asi čtyřletá holčička, která nesla kufřík. Žena měla obavu, aby holčička neodešla například ze školky. Hlídka provedla okamžitě kontrolu ulice V Tejnecku a širšího okolí, ale dívka odpovídající popisu nebyla nalezena.

Ve 22.23 hodin prověřovala hlídka oznámení o houkajícím alarmu v lokalitě okolo Tyršova náměstí. Hlídka setrvala na místě deset minut, žádný houkající alarm nebyl zjištěn.

Ve 23.18 hodin vyjížděla hlídka do ulice Rooseveltova, kde mělo dojít k fyzickému napadení ženy. Oznamovatelka uvedla, že byla v bytě napadena kamarádem jejího syna. Strážníci na místě dle výpovědi svědků zjistili, že naopak žena měla po slovní rozepři fyzicky napadnout mladého muže, kdy na něj nejprve převrátila stůl a poté ho poškrábala na zápěstí pravé ruky. Celá věc bude po zadokumentování postoupena na přestupkovou komisi k dořešení.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑