Události ze dne 17.11.2022

21.11.2022 14:55

Krátce po desáté hodině dopolední upozornila městskou policii občanka, že u jednoho z domů na Palackého třídě parkuje nesprávně cizí automobil, jenž stojí v místě, kde komplikuje chodcům vstup na chodník. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve 13.51 hodin byli strážníci přivoláni k místní základní škole, protože tam u vchodu občan zaregistroval odložené vepřové pacičky s injekční stříkačkou. Po jednání hlídky s příslušným pracovníkem vyšlo najevo, že se jednalo o studijní materiál, neboť v uvedeném zařízení v těchto dnech probíhá zdravotnická soutěž.

Po patnácté hodině bylo oznámeno na linku 156, že na parkovišti na Palackého třídě stojí automobil s otevřeným okénkem, přičemž v jeho okolí se nikdo nenachází. Strážníci zjistili majitelku uvedeného vozidla, avšak kontaktovat ji se jim žádným způsobem nepodařilo.

V 16.50 hodin vyjeli strážníci do Soukenické ulice, jelikož tamní obyvatel uvedl, že mezi ním a  jeho přítelkyní došlo k rodinným neshodám. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že dotyčný muž žádal po přítelkyni vydání určitého finančního obnosu z peněz uložených na jejich společném účtu. O chvíli později oznamovatel požadovanou finanční částku obdržel, proto ničeho dalšího po strážnících nežádal. Hlídka poté obě osoby řádně poučila a odjela.

Po devatenácté hodině kontaktoval městskou policii občan s tím, že na Tyršově náměstí zpozoroval automobil stojící na chodníku. Strážníci zjistili majitele uvedeného vozidla a kontaktovali jej. Dotyčný muž po vyřešení přestupku s hlídkou automobil přeparkoval.

Dvacet minut po půlnoci strážníci během hlídkové činnosti zaregistrovali v ulici Na Šancích dva automobily stojící na chodníku. Strážníci na tato vozidla umístili výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑