Události ze dne 17.8.2022

19.08.2022 08:14

V 9.54 hodin se na strážníky obrátila žena, která nahlásila, že je dlouhodobě pronásledována bývalým přítelem. Po zjištění všech okolností případu byla věc po konzultaci předána Polici ČR.

V 12.04 hodin oznámil muž na linku 156, že v Pardubické ulici leží na chodníku bezdomovec. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o muže z Chrudimi, kterému z důvodu zranění hlavy přivolali kolemjdoucí zdravotnickou záchrannou službu. Muž byl vzápětí převezen do chrudimské nemocnice.

Před šestnáctou hodinou vyjížděla hlídka do sběrného dvora, kde měl být občan Hrochova Týnce údajně slovně napaden tamní zaměstnankyní. Záhy však bylo strážníkům sděleno, že dvojice si vše před příjezdem hlídky vysvětlila a ani jeden z přítomných nechtěl dále nic řešit.

Po sedmnácté hodině prováděla hlídka kontrolu Fibichovy ulice, neboť zde bylo oznámeno nevhodné chování mládeže. Provedenou kontrolou nebyly na místě žádné osoby zjištěny. Hlídka jednala s oznamovatelem, který uvedl, že mládež odešla do ulice Víta Nejedlého. Ani tam však nebyl následnou kontrolou nikdo nalezen.

V 19.20 hodin přijali strážníci oznámení, že na dětském hřišti v ulici Na Šancích sedí rodiče, kteří zde popíjejí alkohol za přítomnosti svých dětí. Šetřením na místě bylo zjištěno, že s dětmi je na hřišti jejich matka, u které nebylo zjištěno požití alkoholu. Dále se na místě nacházeli dva muži, kteří zapíjeli narození dítěte. Po poučení z místa všichni přítomní odešli.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑