Události ze dne 18.12.2021

21.12.2021 09:49

V 11.35 hodin upozornil občan městskou policii na závadu na semaforu u prodejny Billa. O závadě byl informován pracovník technických služeb, který v průběhu dne závadu odstranil.

Před osmnáctou hodinou řešila hlídka v baru v Široké ulici spor personálu s jedním ze zákazníků. Na místě bylo zjištěno, že zákazník nechtěl předložit potvrzení o očkování. V celé věci došlo zřejmě k nedorozumění, neboť se jednalo o muže cizí národnosti, který údajně nerozuměl, co je po něm žádáno. Do baru se dostavil jeho kamarád, který mu za přítomnosti hlídky přetlumočil požadavek obsluhy. Po hlídce již nebylo dále nic žádáno.

V 22.21 hodin oznámila žena na linku 156, že byla svědkem toho, jak ulicí V Tejnecku utíkala kulhající žena, za kterou měli běžet dva muži. Celá situace se jí zdála podezřelá a vyslovila obavu, aby nebyla žena napadena. Strážníci provedli opakovanou kontrolu uvedené ulice a širšího okolí, ale uvedená trojice nebyla nalezena.

Krátce před jednou hodinou ranní vyjížděla hlídka do ulice Dr. Bartůňka, kde mělo v jednom z bytů docházet k rušení nočního klidu. Strážníci zde hovořili s nájemníkem uvedeného bytu, ten ztišil hudbu a přislíbil, že zde již bude klid.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑