Události ze dne 19.10.2022

21.10.2022 06:55

Před desátou hodinou dopolední byli strážníci přivoláni do ulice V Hliníkách, protože tam nesprávně parkovalo několik automobilů. Hlídka na tato čtyři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 10.36 hodin bylo oznámeno na linku 156, že také na parkovišti u bytového domu ve Fibichově ulici nesprávně parkují některé automobily. Hlídka za stěrače těchto tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Dvacet minut po jedenácté hodině informoval městskou policii občan o tom, že na Resselově náměstí stojí na vyhrazených parkovacích místech některé automobily bez příslušného označení. Hlídka na uvedeném parkovišti shledala jedno neoznačené vozidlo, na které umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Přesně v patnáct hodin vyjeli strážníci do Škroupovy ulice, neboť mladá žena, jež tam zaparkovala svůj automobil, následně nedokázala vyjet vozidlem z parkovacího místa, jelikož jí v tom bránil cizí nesprávně zaparkovaný automobil. Vzhledem k tomu, že hlídce se majitele příslušného vozidla nepodařilo žádným způsobem kontaktovat, umístila na jeho automobil výzvu pro nepřítomného řidiče. Řidička poté za asistence strážníků z parkovacího místa s vozidlem vyjela.

V 18.16 hodin kontaktoval městskou policii občan s tím, že u zimního stadionu stojí na parkovacím místě určeném pro autobusy osobní automobil. Hlídka po příjezdu na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po dvacáté hodině bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že u parkoviště v Topolské ulici leží v příkopu neznámý muž. Strážníkům dotyčný člověk, jenž byl v mírně podnapilém stavu, avšak orientován místem i časem, uvedl, že tam pouze chvíli odpočíval. Následně sám v pořádku odešel do místa svého bydliště.

Dvacet minut po půlnoci byli strážníci přivoláni do ulice Na Šancích, neboť tam parkovalo několik automobilů na chodníku. Hlídka za stěrače těchto tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑