Události ze dne 19.11.2020

23.11.2020 01:31

Krátce po půl desáté dopolední převzala hlídka v jedné z firem v  Tovární ulici nalezený mobilní telefon. Po zadokumentování byl telefon předán do oddělení ztrát a nálezů.

V 11.50 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Havlíčkova je u budovy zdravotní pojišťovny uvolněný kanalizační poklop. Strážníci tento poklop usadili zpět na příslušné místo. Při tomto byl zjištěn jeho špatný technický stav, což bylo zapsáno do knihy závad. Následně bude tato informace předána kompetentní osobě.

Po sedmnácté hodině vyjížděli strážníci do obchodního domu v ulici SNP, kde se měl nacházet zákazník, jenž odmítl při vstupu do prodejny použít nákupní košík. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že tento muž se tam již nenachází.

O dvě hodiny později řešila hlídka oznámení o parkování vozidel v křižovatce v Akátové ulici. Toto oznámení bylo vyřešeno umístěním čtyř výzev pro nepřítomné řidiče na příslušné automobily.

Následně se hlídka přesunula do ulice Koželužská, kde se měla v parku nacházet skupina mladých lidí popíjejících alkohol. Při kontrole nebyl na uvedeném místě nikdo zpozorován.

Večer před půl dvanáctou přijali strážníci oznámení o rušení nočního klidu. Stejně jako předchozího dne se mělo jednat o panelový dům v Čáslavské ulici. Hlídka při kontrole této budovy nezaznamenala žádný hluk. Vzhledem k údajnému opakovanému jednání nájemníků příslušného bytu je v současné době prováděno v dané věci šetření.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑