Události ze dne 19.4.2016

20.04.2016 12:33

V 13.59 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že ve Slatiňanech, asi 50 metrů od čerpací stanice, leží v příkopě opilý muž, který má nohy ve vozovce. Na místo se dostavila hlídka městské policie, která provedla kontrolu uvedeného místa a přilehlého okolí, muž se zde již nenacházel.

Před osmou hodinou večerní vyjížděla hlídka do ulice Na Rozhledně, kde žena oznámila nález mobilního telefonu. Strážníci telefon od ženy převzali a po zadokumentování byl uložen do ztrát a nálezů.

V 20.14 hodin oznámila žena z Chrudimi, že k ní do bytu přišel na návštěvu syn v podnapilém stavu a byt nechce opustit. Jak oznamovatelka dále uvedla, syn nemá k bytu žádný právní vztah. Strážníci o chvíli později muže z bytu vykázali, ten přislíbil, že se sem nebude vracet.

V 20.43 hodin prověřovali strážníci oznámení o výskytu bezdomovců na autobusové zastávce na Palackého třídě. Ti zde dle oznamovatelky měli odhazovat nedopalky cigaret do výkopu. Strážníci po příjezdu na místo nezjistili žádné protiprávní jednání.

Po desáté hodině večerní vyjížděli strážníci do ulice Husova, kde měl dle přijatého oznámení mít muž sedící u vchodu do domu psa na volno bez vodítka. V době příjezdu hlídky na místo byl pes připevněn na dlouhém vodítku, přestupkové jednání tedy nebylo zjištěno.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑