Události ze dne 20.4.2016

21.04.2016 12:29

V 9.15 hodin přijali strážníci oznámení o vozidle parkujícím na chodníku v ulici Koželužská. Jak oznamovatel uvedl, vozidlo stálo v bezprostřední blízkosti jeho nemovitosti, na které měly v průběhu několika hodin započít stavební práce a měl obavu, aby vozidlo nepoškodil. Strážník prostřednictvím lustrace zjistil majitelku uvedeného vozidla, tu se však na místě nepodařilo žádným způsobem kontaktovat. Na vozidlo byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče vozidla a dále byly uskutečněny opětovné pokusy o kontaktování majitelky. Při opětovné kontrole místa bylo zjištěno, že vozidlo před započetím stavebních prací z místa odjelo.

V 11.08 hodin vyjížděli strážníci do ulice Václavská, kde u vjezdu do nemocnice stála vozidla na zeleni a chodníku. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním třech výzev za stěrače vozidel.

V 17.02 hodin oznámila zaměstnankyně prodejny Penny Market v ulici Václavská, že v prodejně nalezli peněženku s doklady. Hlídka na místě peněženku převzala a po zadokumentování byla uložena do ztrát a nálezů. Majitel bude o nálezu následně vyrozuměn.

V 18.40 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Družstevní u herny Cadillac je již delší dobu uvázaný pes, jehož majitel se na místě nenachází. Strážníci majitele psa nalezli v uvedené herně. Ten hlídce přislíbil, že zaplatí útratu a odchází. Následnou kontrolou bylo zjištěno, že pes se u herny již nenachází.

V 19.32 hodin prověřovali strážníci oznámení o tom, že v lesíku nedaleko obchodního domu Tesco pokládají dvě dívky na železniční koleje kameny. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, žádné dívky se na místě nenacházely. Dále byla provedena kontrola kolejí, kameny zde nebyly nalezeny.

V 19.40 hodin oznámil občan na linku 156, že za kruhovým objezdem u nemocnice se pohybuje ve vozovce opilý mladík. V uvedené osobě byl hlídkou ztotožněn muž z Chrudimi, u kterého bylo zjištěno, že se pokusil kopáním poškodit odpadkový koš. K jeho poškození nedošlo. Muži byla za jeho jednání uložena bloková pokuta.

Ve 22.30 hodin přijali strážníci oznámení o fyzickém napadení v ulici Husova ve Slatiňanech. Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že došlo k roztržce mezi rodinnými příslušníky – tchyní a snachou. Obě strany byly na místě poučeny, že se v tomto případě jedná o návrhový přestupek a jak mají případně dále postupovat.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑