Události ze dne 21.4.2021

22.04.2021 17:16

Před šestnáctou hodinou se obrátila na strážníky se žádostí o pomoc místní obyvatelka, protože její manžel doma upadl a ona sama mu nedokázala pomoci vstát. Hlídka muže vyzvedla po pádu nezraněného a usadila jej do křesla, kde setrval v péči své ženy.

V 18.05 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v odpadkovém koši na toaletách vlakového nádraží v ulici Čs. armády leží injekční stříkačky. Hlídka tyto předměty vyzvedla a předala je k odborné likvidaci.

Deset minut před devatenáctou hodinou obdržela městská policie informaci o tom, že v ulici Strojařů stojí neoprávněně cizí automobil na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy, přičemž z jeho interiéru zní hlasitá hudba. Na uvedené místo vyjela hlídka, jež tento automobil na uvedeném místě nezastihla.

Ve 23.35 hodin vyjeli strážníci k místní ženě, jež oznámila, že byla fyzicky napadena svou psychicky nemocnou sestrou, která po útoku utekla pryč. Hlídka po příjezdu jednala s oznamovatelkou i s její přítomnou matkou. Protože napadená žena uvedla, že lékařské ošetření či vyšetření nepotřebuje, strážníci událost zadokumentovali a spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu Chrudim.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑