Události ze dne 21.6.2022

22.06.2022 12:57

V 8.06 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v Čáslavské ulici jsou vlivem průtrže ulámané větší kusy větví. Vzhledem k tomu, že se jednalo o velkou plochu, již nebylo možné obehnat páskou, která by zakázala lidem vstup do nebezpečného prostoru, hlídka o této skutečnosti vyrozuměla příslušného úředníka Městského úřadu Chrudim, jenž poté učinil nezbytné kroky.

Po šestnácté hodině byli strážníci přivoláni k obchodnímu centru na Borzně, neboť tam přítomní bezdomovci na lavičkách sušili mokré prádlo a nevhodně se chovali. Všech těchto pět lidí hlídka po příjezdu vyzvala, aby své okolí uklidili, a následně je vykázala.

V 17.46 hodin obdržela městská policie informaci o tom, že v křižovatce ulic Družstevní a Topolská volně pobíhá pes. Hlídka uvedené místo i jeho okolí prověřila, avšak toto zvíře tam nezaregistrovala.

Přibližně o hodinu později vyjeli strážníci do ulice Obce Ležáků, protože na tamní autobusové zastávce se zdržoval hlučný bezdomovec. Hlídka dotyčného muže pro nevhodné chování z místa vykázala.

Ve 21.33 hodin upozornila městskou policii pracovnice supermarketu v ulici SNP, že před jejich prodejnou se nachází opilec. Strážníci dotyčného člověka podrobili orientační zkoušce na alkohol s naměřenou hodnotou 2,31 promile a následně jej dopravili na vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho hospitalizaci.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑