Události ze dne 21.7.2020

22.07.2020 10:41

V 7.43 hodin přijali strážníci oznámení o ležícím předmětu ve vozovce. Menší  předmět se měl nacházet na začátku Chrudimi při příjezdu od Pardubic. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, žádný předmět ve vozovce však nebyl nalezen.

V 9.40 hodin oznámil občan na linku 156, že parkuje na parkovišti u finančního úřadu a nemůže se svým vozidlem vyjet, jelikož ho blokuje jiné parkující vozidlo. Při příjezdu hlídky se na místě již nacházel řidič druhého vozidla, který ihned přeparkoval a umožnil tak oznamovateli vyjet. Věc byla na místě řešena domluvou.

K dalšímu případu špatného parkování vyjela hlídka krátce po půl šesté odpolední, tentokrát mělo na Masarykově náměstí parkovat vozidlo, které stálo z části na přechodu pro chodce. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Po půl osmé večerní vyjížděli strážníci do bytu muže, jenž použil tísňové tlačítko. Na místě bylo zjištěno, že muž upadl z křesla a nebyl schopen sám vstát. Hlídka muže zvedla ze země a posadila jej zpět do křesla. Žádné viditelné zranění muž neměl, možnost lékařského vyšetření odmítl.

V 21.26 hodin se na strážníky obrátila oznamovatelka, která uvedla, že na autobusové zastávce v Jabloňové ulici spí nějaký muž. Strážníci o chvíli později zjistili, že se jedná o muže z Chrudimi. Hlídce sdělil, že si na lavičce chtěl pouze odpočinout. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑