Události ze dne 21.7.2022

25.07.2022 15:40

V 7.59 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Sladkovského parkují některé automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka na tato dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Před devátou hodinou byli strážníci přivoláni do okolí Medlešic, kde se na komunikaci nacházel odstavený automobil s rozbitými okénky. Hlídka tuto informaci prověřila a poté kontaktovala PČR, jež uvedla, že celou věc již policie šetří.

V 10.40 hodin kontaktoval městskou policii pracovník ostrahy místního supermarketu s tím, že někdo odcizil jeho hudební sluchátka, jež měl odložená na pultu ostrahy v příslušné prodejně. Hlídka celou událost zadokumentovala a spisový materiál postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu Chrudim.

Dvacet minut po jedenácté hodině vyjeli strážníci do zahrádkářské kolonie Na Vyhlídce, protože tam občan zaregistroval podezřele odstavený automobil. Hlídka ve spolupráci s PČR zjistila jeho majitele a kontaktovala jej. Dotyčný muž přislíbil, že během několika příštích dnů své vozidlo přeparkuje.

V 18.50 hodin se obrátil na městskou policii místní obyvatel s tím, že z okenního parapetu jejich bytu v bytovém domě někdo shodil květináče s paprikami, přičemž dodal, že se mohlo jednat o konkrétní sousedku. Hlídka následně jednala s uvedenou ženou, jež sdělila, že s dotyčným mužem ani s jeho manželkou nemá žádné spory, přičemž dodala, že zmíněné nádoby s paprikami neshodila. Protože oznamovatel ani jeho manželka poté žádného dalšího šetření v uvedené záležitosti po strážnících nežádali, hlídka odjela.

Krátce před půlnocí bylo oznámeno prostřednictvím tísňové linky, že u jednoho z domů v Husově ulici křičí bezdomovci. Při příjezdu strážníků byl u uvedené budovy klid a tito lidé se tam nenacházeli. Hlídka poté obdržela informaci od kolemjdoucího občana o tom, že uvedení bezdomovci již odešli neznámo kam.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑