Události ze dne 21.8.2022

22.08.2022 14:59

Po deváté hodině dopolední se obrátila na městskou policii se žádostí o asistenci operátorka Zdravotní záchranné služby, neboť bylo třeba, aby strážníci poskytli pomoc zdravotníkům, již vyjeli ke kostelu na Resselově náměstí ošetřit občanku. Hlídka dotyčnou ženu zastihla sedící v automobilu, přičemž uvedla, že se již cítí zdravotně lépe. Strážníci v její blízkosti setrvali do příjezdu ZZS, jejíž posádka tuto občanku převzala do péče.

V 15.55 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na autobusové zastávce u obchodního centra na Borzně se zdržují bezdomovci, již tam činí nepořádek. Hlídka tuto informaci prověřila, avšak protiprávní jednání ze strany přítomných lidí bez domova nezaregistrovala.

Po sedmnácté hodině byli strážníci opět přivoláni na autobusovou zastávku na Borzně, jelikož se tam měli navzájem napadat dva lidé bez domova. Hlídka tuto dvojici osob z místa vykázala.

V 18.42 hodin upozornil městskou policii občan, že u jednoho z domů v Husově ulici parkuje osobní automobil s otevřenými okénky, přičemž v jeho okolí se nikdo nenachází. Strážníci provedenou lustrací zjistili majitele příslušného vozidla. Dotyčný muž o chvíli později svůj automobil řádně zajistil.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2023, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑