Události ze dne 21.9.2021

22.09.2021 11:56

Krátce po deváté hodině dopolední se obrátila na strážníky se žádostí o pomoc firma s provozovnou v ulici U Parku, neboť cizí nesprávně zaparkovaný automobil, stojící přímo před vraty jejich budovy, znemožnil zásobování. Před příjezdem hlídky zmíněné vozidlo odjelo pryč.

V 14.10 hodin kontaktoval městskou policii řidič, jenž uvedl, že během jeho jízdy automobilem ulicemi města od jednoho z jedoucích vozidel odlétl kamínek, jenž poškodil čelní sklo jeho automobilu, proto požádal strážníky, aby na základě kamerového záznamu z kamery městského kamerového systému zjistili provozovatele příslušného vozidla, aby s ním mohl řešit vzniklou škodu. Městská policie požadovaný údaj dotyčnému muži poskytla, neboť měl na zjištění příslušných informací právní zájem.

Po půl páté byli strážníci přivoláni do Topolské ulice, protože tam občan na vozovce zpozoroval ležící předměty, přičemž se zřejmě jednalo o cihly nebo střešní tašky. Hlídka na uvedeném místě shledala, že se jednalo o střešní tašky, které projíždějící automobily před jejím příjezdem rozjezdily na prach a drobné kousky. Operátor městské policie následně o této skutečnosti informoval příslušného správce komunikace.

V 18.43 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na vyhrazených parkovacích místech ve Štěpánkově ulici neoprávněně stojí automobily bez příslušného označení. Hlídka tamní parkovací místa prověřila a poté na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Šest minut po dvacáté hodině vyjeli strážníci do supermarketu v ulici SNP, protože tam došlo ke krádeži zboží. Vzhledem k tomu, že přítomný podezřelý muž se hlídce ke svému úmyslnému jednání doznal, strážníci vyřešili jeho přestupek proti majetku na místě pokutovým příkazem. Zadrženou kosmetiku dotyčný člověk dodatečně uhradil.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑